دوره هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم

ویژه دانش‌آموزان پایه نهم با مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی استاد مجید آذرکیش

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر فرم را تکمیل کنید:

با قلبت بیا تام لند تا با هم بهترین تجربه کلاس های آنلاین رو بسازیم!

چرا انتخاب رشته پایه نهم انقدر مهمه؟!

انتخاب رشته درست و اصولی، باعث میشه علایق و توانمندی‌های شما در کنار هم سنجیده بشه تا بتونین بهترین و درست ترین مسیر رو انتخاب کنید.

اینکه در آینده شما در چه جایگاه شغلی قرار می‌گیرین،مسئله بسیار مهمیه.

پس! با شناختن توانمندی های خودتون و راهنمایی گرفتن از یک مشاور خبره و با تجربه می‌تونین تصمیم گیری بهتری داشته باشین.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر فرم رو تکمیل کنید تا بهتر راهنمایی بشید…

تازه ما علاوه بر کلاس‌های آنلاین پایه‌های پنجم تا نهم، برای شما داوطلبین آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی هم کلاس‌هایی کاملا تخصصی و ویژه با بهترین اساتید تیزهوشان ایران داریم تا شما رو برای آزمون تیزهوشان یا نمونه‌دولتی آماده کنیم

با قلبت بیا تام لند تا با هم بهترین تجربه کلاس های آنلاین رو بسازیم!

بهترین کادر اساتید

اساتیدی که در تاملند فعالیت میکنن جزو بهترین اساتید کشوری هستن که تمامی دوره های کلاس های آنلاینشون مطابق برنامه های مدون و برنامه ریزی شده پیش میره ، پس شما میتونین با خیال راحت در این دوره ها شرکت کنین

پشتیبانی و رفع اشکال آنلاین و آفلاین

توی تام لند شما میتونین سوالاتتون رو با استاد در طول کلاس و یا حتی پس از اتمام جلسه مطرح کنین و بدون معطلی رفع اشکال کنین !

اگه بیای تام لند چه امکاناتی داری؟؟!

صرفه اقتصادی

صرفه ی اقتصادی در تام لند چند وجه مختلف داره ! اول اینکه به دلیل آنلاین بودن سیستم تام لند ، شما از هر کجا که هستین و بدون نیازبه رفت و آمد های طولانی و پر هزینه ،در جلسات حاضر میشین. دوم اینکه کلاس های آنلاین تام لند با وجود دارا بودن بهترین شیوه ی آموزش و بهترین اساتید بسیار مقرون به صرفه است به طوریکه همه میتونن جزوی از این مدرسه باشن .

پخش زنده کلاس ها

در تام لند تمامی جلسات آنلاین‌ خواهد بود و نکته ی مهم اینه که ، همیشه ویدئوی تمامی جلسات تا پایان دوره ‌ ‌برای شما ذخیره میشه و شما به انتخاب خودتون میتونین‌ ‌هر زمان که خواستین از محتوای کلاس استفاده کنین و یا حتی چند باره بهش رجوع کنین و رفع اشکال کنین

جزوات جامع و تکالیف درسی

جزوات اساتید، از کاربردی ترین و پرطرفدار ترین ویژگی های تام لند هست .همیشه جزوه های هر درس در هر دوره ،قبل از شروع جلسه داخل سایت بارگذاری میشه و شما همیشه این فرصت رو دارین که پیش از شروع هر جلسه ‌،‌ به جزواتش دسترسی داشته باشید.

گستردگی جغرافیایی ایران باعث شده که دسترسی دانش‌آموزان به منابع آموزشی و استادان برتر محدود باشد؛ ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی آموزشی و فراگیری استفاده از اینترنت، محدودیت‌ها کمتر شده است. ایده تام‌لند هم از دل همین تغییرات تکنولوژی بیرون آمده. عدالت آموزشی، هزینه بسیار مقرون به صرفه و کمک به آسایش دانش‌آموزان از نتایج آموزش‌های آنلاین و زنده تام‌لند هستند. امیدواریم که دست در دست هم، بهترین نتایج آموزشی را برای شما دانش‌آموزان عزیز رقم بزنیم.