پکیج هدیه تام‌لند

ویژه دانش‌آموزان پنجم تا نهم!

برای دریافت پکیج هدیه و مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

با قلبت بیا تام لند تا با هم بهترین تجربه کلاس های آنلاین رو بسازیم!

این پکیج چه ویژگی‌هایی داره و چه هدیه‌هایی توشه!؟

وبینار مشاوره رایگان برگزار می‌کنیم و می‌تونین کلی نکات مهم مخصوص پایه خودتون  رو از این وبینار یاد بگیرین.

برنامه‌ریزی تحصیلی رایگان در اختیار شما قرار می‌گیره! قطعا برنامه‌ریزی کردن درست و اصولی یکی از چالش‌هایی هست که شما توی پایه خودتون باهاش مواجه می‌شین و این مورد خیلی قراره کمکتون بکنه!

جلسات اول تمامی کلاسهامون رایگان هست که میتونین توی اون کلاس ها شرکت کنین و با نحوه تدریس اساتیدمون اشنا بشین

جلسه مشاوره تلفنی رایگان،موردیه که به صورت شخصی سازی شده برای شما صورت می‌گیره! و شما می‌تونین با توجه به موقعیت منحصر به فرد خودتون مشاوره دریافت کنین!‌

همه این موارد توی پکیج هدیه تام‌لنده!‌

بچه های متوسطه اول این فرصت رو از دست ندید و برای دریافت این پکیج،الان ثبت‌نام کنین.

با قلبت بیا تام لند تا با هم بهترین تجربه کلاس های آنلاین رو بسازیم!

بهترین کادر اساتید

اساتیدی که در تاملند فعالیت میکنن جزو بهترین اساتید کشوری هستن که تمامی دوره های کلاس های آنلاینشون مطابق برنامه های مدون و برنامه ریزی شده پیش میره ، پس شما میتونین با خیال راحت در این دوره ها شرکت کنین

پشتیبانی و رفع اشکال آنلاین و آفلاین

توی تام لند شما میتونین سوالاتتون رو با استاد در طول کلاس و یا حتی پس از اتمام جلسه مطرح کنین و بدون معطلی رفع اشکال کنین !

اگه بیای تام لند چه امکاناتی داری؟؟!

صرفه اقتصادی

صرفه ی اقتصادی در تام لند چند وجه مختلف داره ! اول اینکه به دلیل آنلاین بودن سیستم تام لند ، شما از هر کجا که هستین و بدون نیازبه رفت و آمد های طولانی و پر هزینه ،در جلسات حاضر میشین. دوم اینکه کلاس های آنلاین تام لند با وجود دارا بودن بهترین شیوه ی آموزش و بهترین اساتید بسیار مقرون به صرفه است به طوریکه همه میتونن جزوی از این مدرسه باشن .

پخش زنده کلاس ها

در تام لند تمامی جلسات آنلاین‌ خواهد بود و نکته ی مهم اینه که ، همیشه ویدئوی تمامی جلسات تا پایان دوره ‌ ‌برای شما ذخیره میشه و شما به انتخاب خودتون میتونین‌ ‌هر زمان که خواستین از محتوای کلاس استفاده کنین و یا حتی چند باره بهش رجوع کنین و رفع اشکال کنین

جزوات جامع و تکالیف درسی

جزوات اساتید، از کاربردی ترین و پرطرفدار ترین ویژگی های تام لند هست .همیشه جزوه های هر درس در هر دوره ،قبل از شروع جلسه داخل سایت بارگذاری میشه و شما همیشه این فرصت رو دارین که پیش از شروع هر جلسه ‌،‌ به جزواتش دسترسی داشته باشید.

گستردگی جغرافیایی ایران باعث شده که دسترسی دانش‌آموزان به منابع آموزشی و استادان برتر محدود باشد؛ ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی آموزشی و فراگیری استفاده از اینترنت، محدودیت‌ها کمتر شده است. ایده تام‌لند هم از دل همین تغییرات تکنولوژی بیرون آمده. عدالت آموزشی، هزینه بسیار مقرون به صرفه و کمک به آسایش دانش‌آموزان از نتایج آموزش‌های آنلاین و زنده تام‌لند هستند. امیدواریم که دست در دست هم، بهترین نتایج آموزشی را برای شما دانش‌آموزان عزیز رقم بزنیم.
پیمایش به بالا